Nacházíte se zde: Levante > Rakousko > Zájezd č. 258979

okolí Zell am See v pohodě na kole

Rakousko Rakousko
5 dní
od: 02.07.2021
doprava: autokarem strava: polopenze ubytování: gasthof
7 200
vložit do schránky

5 - denní zájezd

Pohodová dovolená na kole v Rakouských Alpách s perfektním zázemím typického rakouského pensionu. Náročnost i délku jednotlivých cykloetap si můžete libovolně volit dle chuti a nálady, autobus je vždy k dispozici. Všechny cykloetapy jsou po dobře značených asfaltových nebo šotolinových stezkách v mírně zvlněném terénu a díky jejich variantnosti jsou vhodné pro všechny úrovně cyklistů s trekingovými i MTB koly. V oblasti je i dostatek MTB tratí všech obtížností.

Ubytování: gasthof

Typické rakouské **pensiony (Gasthofy) v Obcích Maishofen, nebo Fusch, s výbornou kuchyní. V případě špatného počasí možnost změny programu nebo pořadí výletů.

1)** gasthof (penzion s restaurací) Unterwirt v obci Maishofen(4 km od Zell am See),1 - 4 lůžkové, jednoduše zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením. Ubytování je možné i v přilehlých depandancích penzionu. V penzionu vlastní wifi.

2)** gasthof Brunhilde v obci Fusch an der Glocknerstrasse, dvoulůžkové, nebo třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, balkon, v penzionu bezplatná wifi.

Stravování: polopenze

Polopenze, servírované snídaně a večeře o třech chodech. Velmi dobrá rakouská kuchyně.

Doprava: autokarem

Doprava autokarem, nebo mikrobusem (podle počtu účastníků - minimální počet osob nutných pro realizaci zájezdu = 7). Trasa cesty: Praha, Příbram, Písek, Č.Budějovice. Odjezd ve 12.00 hod z Prahy,z parkoviště TAXI vlevo před hlavním vchodem do budovy nádraží ČD na Smíchově, dálší nástupní místa dle přihlášených účastníků .Příjezd do Rakouska, ubytování, večeře. Další odjezdová místa za příplatek: Brno, Jihlava, Pelhřimov, Plzeň.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Foto - Kaprun - Zell am See - Pohodový týden na kole II. ** Foto - Kaprun - Zell am See - Pohodový týden na kole II. ** Foto - Kaprun - Zell am See - Pohodový týden na kole II. ** Foto - Kaprun - Zell am See - Pohodový týden na kole II. ** Foto - Kaprun - Zell am See - Pohodový týden na kole II. ** Foto - Kaprun - Zell am See - Pohodový týden na kole II. ** Foto - Kaprun - Zell am See - Pohodový týden na kole II. ** Foto - Kaprun - Zell am See - Pohodový týden na kole II. ** Foto - Kaprun - Zell am See - Pohodový týden na kole II. ** Foto - Kaprun - Zell am See - Pohodový týden na kole II. ** Foto - Kaprun - Zell am See - Pohodový týden na kole II. ** Foto - Kaprun - Zell am See - Pohodový týden na kole II. ** Foto - Kaprun - Zell am See - Pohodový týden na kole II. ** Foto - Kaprun - Zell am See - Pohodový týden na kole II. ** Foto - Kaprun - Zell am See - Pohodový týden na kole II. ** Foto - Kaprun - Zell am See - Pohodový týden na kole II. ** Foto - Kaprun - Zell am See - Pohodový týden na kole II. **
termín od termín do počet dní odjezd cena od Rezervace
05.08.2020 09.08.2020 5 Praha 7 200 Kč termín zájezdu byl zrušen
02.07.2021 06.07.2021 5 Praha 7 200 Kč rezervovat
28.07.2021 01.08.2021 5 Praha 7 200 Kč rezervovat
15.09.2021 19.09.2021 5 Praha 7 200 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

 • 4x ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a balkonem
 • 4x polopenzi
 • dopravu autobusem nebo mikrobusem, včetně kol
 • technický doprovod - mikrobus na trase

Cena nezahrnuje

 • Vstupné do Seiesenbergsklamm (příplatek: 3 €)
 • Vstupné Krimmelské vodopády (příplatek: 2,8 €)

Příplatky

 • Odjezdové místo Pelhřimov, Jihlava (min 7 osob) (příplatek: 200 Kč)
 • Odjezdové místo Brno (min 7 osob) (příplatek: 300 Kč)

Slevy

 • dítě 0-4 let - ZDARMA stravování a ubytování

Program zájezdu

1. den:Odjezd ve 12.00 hod z Prahy, dále po trase Tábor (Písek), České Budějovice, Dolní Dvořiště, Salzburg, Zell am See ,předpokládaný příjezd v 19:00 hod., ubytování, večeře.(v případě odjezdu i z Brna budou časy upraveny podle nástupních míst).
2. den:snídaně, výjezd mikrobusem k údolním nádržím nad Kaprunem (prohlídka), úvodní pohodová etapa (20 km) přes KAPRUN, malebné horské městečko ZELL AM SEE , kolem jezera ZELLER SEE, možnost projížďky lodí po jezeře s krásnými výhledy na okolní horské masívy.Večeře, nocleh.
3. den:snídaně, výjezd mikrobusem k největším evropským vodopádům KRIMMLER WASSERFÄLLE , druhá etapa (57 nebo 70 km) nádhernou Taurskou cyklostezkou podél toku řeky SALZACH s výhledy na pohoří Vysoké Taury do penzionu. Večeře, nocleh.
4. den:snídaně, odjezd mikrobusem do údolí GLEMTAL, třetí etapa (40 km nebo 60 km) podél řeky SAALACH přes známá lyžařská střediska LENGAU, HINTERGLEMM, SAALBACH ,do penzionu. Večeře, nocleh.
5. den:Snídaně, z Zell am See přes MARIA ALM, SAALFELDEN, MARZON do WEISBACHU, naložení kol, možnost prohlídky překrásné soutěsky Seisenbergklamm . Délka etapy 42 km. Trasu je možné prodloužit až do UNKENU o dalších 20 km. Po ukončení etapy odjezd do ČR, příjezd do Prahy do 22.00 hod. Délku tras je možné upravit dle kondice účastníků. Povrch cyklostezky je asfaltový,vhodný pro všechny typy kol. Cyklostezka vede většinou po rovině nebo mírně z kopce, z 90% mimo silnici.


Vyhledávání zájezdů


Kontakt

telefon: +420 388 440 041
mobil:

+420 777 110 235

e-mail:

info@levante.cz

Po - Pá: 08:30 - 18:00
So: 08:30 - 12:00 hod.

Počasí
Kurzy
USA dolar 23,29 Kč
euro 27,11 Kč
Chorvatsko kuna 3,59 Kč

Google+ CZIN.eu

TOPlist