Nacházíte se zde: Levante > Německo > Zájezd č. 258995

Tropical Islands - aquapark

Německo Německo
1 den
od: 28.09.2018
doprava: autokarem strava: bez stravy ubytování: bez ubytování
1 090
vložit do schránky

1 - denní zájezd

Letovisko Tropical Islands „Tropické ostrovy“ je umělým tropickým letoviskem v Braniborsku v Německu. Uvádí se, že jde o světově největší vnitřní bazén, který může vyhovět 7 000 návštěvníkům denně.

Středisko se nachází v Briesen/Brandu, část Halbe v Dahme-Spreewald, asi 60 km jihovýchodně od Berlína, vedle výjezdu „Staakow“ u dálnice A13.

Je umístěno uvnitř nepoužívaného hangáru, 360 metrů dlouhého, 210 metrů širokého a 107 metrů vysokého. Při objemu 5.5 milionu m3, se stává jedním z největších budov na zemi podle objemu a je největší samostatně stojící halou na světě bez podpůrných pilířů uvnitř. Hangár stál 78 milionů Euro a původně byl postaven společností Cargolifter AG jako hangár na vzducholoď zvanou Aerium. Ale vzducholoď, která měla být v hangáru umístěna – CL160 – nikdy nebyla postavena.

Malajsijská společnost Tanjong koupila hangár a okolní pozemky za 17,5 milionů Euro a přeměnila jej v letovisko s uměle vybudovanou tropickou lokalitou. Středisko bylo otevřeno 19. prosince 2004.

Návštěvníci naleznou tropické prostředí s deštným pralesem, pláží, umělým sluncem, palmami, orchideami a ptačím zvukem. Teplota vzduchu je 25 °C. Tropický ráj je otevřen nepřetržitě, každý den v roce.

Nachází se zde řada vybavených tematických parků:

Tropický květinový svět
Vesnice s tropickým jídlem
Vršek v tropickém deštném pralese (tropický prales s mangrovým pralesem s 1 km dlouhou stezkou)
Tropické moře (přibližně 4 400 m2 tropického bazénu, voda hluboká 1,40 m, 8 metrů široká pláž a 850 plátěných křesel)
Bali laguna (bazén o objemu 1 200 m2, hloubka vody méně než 1 m; vodní atrakce – fontány, tekoucí proudy, krční sprchy, whirlpool a dvoje peřeje)
Nachází se zde také množství tobogánů a dalších atrakcí ...

s sebou určitě vezměte: letní oblečení, pantofle, ručníky, míč, potápěcí brýle, sluneční brýle, ochranu proti slunci, příruční zavazadlo

teplota vzduchu je 25°C, teplota vody v moři je 28°C a v laguně 31°C

Ubytování: bez ubytování

Stravování: bez stravy

Doprava: autokarem

mikrobusem, nebo autokarem, podle počtu přihlášených. Minimální počet osob nutný pro realizaci zájezdu = 7!

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Foto - Berlin-Brandenburg - Tropical Islands - Německo Foto - Berlin-Brandenburg - Tropical Islands - Německo Foto - Berlin-Brandenburg - Tropical Islands - Německo Foto - Berlin-Brandenburg - Tropical Islands - Německo Foto - Berlin-Brandenburg - Tropical Islands - Německo Foto - Berlin-Brandenburg - Tropical Islands - Německo Foto - Berlin-Brandenburg - Tropical Islands - Německo Foto - Berlin-Brandenburg - Tropical Islands - Německo Foto - Berlin-Brandenburg - Tropical Islands - Německo Foto - Berlin-Brandenburg - Tropical Islands - Německo Foto - Berlin-Brandenburg - Tropical Islands - Německo Foto - Berlin-Brandenburg - Tropical Islands - Německo Foto - Berlin-Brandenburg - Tropical Islands - Německo Foto - Berlin-Brandenburg - Tropical Islands - Německo Foto - Berlin-Brandenburg - Tropical Islands - Německo Foto - Berlin-Brandenburg - Tropical Islands - Německo Foto - Berlin-Brandenburg - Tropical Islands - Německo
Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • doprava mikrobusem nebo autokarem (podle počtu přihlášených)
  • technický doprovod

Cena nezahrnuje

  • děti do 5 let vstupné zdarma

Příplatky

  • vstupné do aquaparku dospělí - platí se na místě (příplatek: 42 €)
  • vstupné děti 6 - 14 let - platí se na místě (příplatek: 33 €)
  • jednorázové vstupné na tobogány - volitelný příplatek , platí se na místě (příplatek: 5 €)
  • kombinovaný vstup (celý areál) - dospělí (příplatek: 49 €)
  • kombinovaný vstup - děti 6 - 14 let (příplatek: 39,5 €)

Program zájezdu

1. den:odjezd z Prahy - sraz před Fantovou kavárnou na Hlavním nádraží v Praze (zastávka MHD - magistrála - směr Holešovice) v 02:00 hod., příjezd do aquaparku kolem 06:00 hod. (dospat můžete na lehátkách v aquaparku ...v tuto dobu jsou bezplatná lehátka téměř všechna volná) !!! Celodenní návštěva, odjezd zpět v 19:00 hod., příjezd do Prahy kolem 23:00 hod. Další nástupní místa: odjezd z Písku - parkoviště před supermarketem Lidl v 00:45 hod., z Příbrami - parkoviště u plaveckého stadionu ve 01:15 hod.


Vyhledávání zájezdů


Kontakt

telefon: +420 388 440 041
mobil:

+420 604 148 636

tel / fax: +420 398 995 929
e-mail:

info@levante.cz

Skype: Skype

Po - Pá: 08:30 - 18:00, So: 08:30 - 12:00 hod.

Počasí
Kurzy
USA dolar 21,80 Kč
euro 25,43 Kč
Chorvatsko kuna 3,42 Kč

Google+ CZIN.eu

TOPlist