Nacházíte se zde: Levante > Itálie > Zájezd č. 258963

Nejkrásnější zahrady Itálie s návštěvou Locarna

Itálie Itálie
5 dní
od: 20.05.2020
doprava: autokarem strava: snídaně ubytování: hotel
10 490
vložit do schránky

5 - denní zájezd

Právě v této době, kdy je zde plno květů, pojďte s námi poznat několik italských a jednu švýcarskou zahradu, nechte se unést nepřeberným množstvím pěnišníků, azalek, kamélií, kompozicemi středomořských i exotických květin. Jedno mají tyto zahrady, zasazené do okolní hornaté krajiny, společné, učarují svou krásou laikům i odborníkům, odráží vkus, zvyky, kulturu a historii oblasti. Překrásnou krajinu jižního Tyrolska a úchvatné panorama italských jezer si budete moci vychutnat během dvou procházek, které jistě umocní poznání tohoto koutu Evropy.

Ubytování: hotel

hotel

Stravování: snídaně

snídaně

Doprava: autokarem

mikrobus, nebo autobus

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Foto - Nejkrásnější zahrady Itálie s návštěvou Locarna Foto - Nejkrásnější zahrady Itálie s návštěvou Locarna Foto - Nejkrásnější zahrady Itálie s návštěvou Locarna Foto - Nejkrásnější zahrady Itálie s návštěvou Locarna

Cena zahrnuje

  • pojištění léčebných výloh a storna
  • dopravu klimatizovaným autobusem
  • 2x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 2x snídani
  • průvodce

Příplatky

  • jednolůžkový pokoj (příplatek: 1500 Kč)

Program zájezdu

1. den:(st): Odjezd ve večerních hodinách z ČR, tranzit Rakouskem do Itálie.
2. den:(čt): Dopoledne příjezd do italského MERANA, přitažlivého lázeňského městečka s léčivými prameny. Prohlídka zahrady a zámku Trauttmansdorff, která zvítězila v roce 2005 v soutěži Nejkrásnější zahrada Itálie. Prohlédneme si i lázeňské město plné kaváren ve stylu belle epoque, které leží v jednom v z nejkrásnějších alpských údolí v Itálii. Odpoledne odjezd na ubytování.
3. den:(pá): Ráno odjedeme do města TREMEZZO u italského jezera COMO, navštívíme zahrady vily Carlotta, založené v 17.století. Na 8ha budeme obdivovat půvaby italské zahradní architektury, překrásné květinové kompozice na terasách, které se zvedají od břehu jezera. Odpoledne přejezd k jezeru LAGO MAGGIORE. Zde navštívíme další překrásnou zahradu vily Taranto. V roce 1931 si zde splnil životní sen skotský kapitán McEacham a založil proslulou zahradu, kam nechal dovážet rostliny z celého světa. Ubytování v oblasti.
4. den:(so): Dopoledne fakult. vyjížďka lodí k ostrůvkům BRISSAGO. Na jednom z nich se nachází jedna z nejkrásnějších švýcarských zahrad, kde bez ohledu na zeměpisnou šířku rostou vzácné stromy a květiny pocházející z teplých oblastí celého světa. Odpoledne přejezd do LOCARNA, prohlídka proslulého lázeňského města, fakult. výjezd lanovkou, která je dílem světoznámého architekta Mario Botta, k horské stanici Cardada (1.496 m. n.m.), odkud se nám naskytne panoramatický výhled na jezero a horské vrcholy v okolí. Odjezd do ČR.
5. den:(ne): Předpokládaný návrat v ranních hodinách.


Vyhledávání zájezdů


Kontakt

telefon: +420 388 440 041
mobil:

+420 777 110 235

e-mail:

info@levante.cz

Po - Pá: 08:30 - 18:00
So: 08:30 - 12:00 hod.

Počasí
Kurzy
USA dolar 23,41 Kč
euro 26,64 Kč
Chorvatsko kuna 3,54 Kč

Google+ CZIN.eu

TOPlist